мотогонщик 5.ua

В Яремчі стартували мотоперегони на витривалість у гірській місцевості

Прикарпаття лихоманить від драйву та адреналіну. В Яремчі стартував "Кам'яний шторм" - це екстремальні мотоперегони на витривалість в гірській місцевості.

Перегони "Кам'яний шторм" запровадили ще п'ять років тому, їх проводили у Криму, але через анексію півострова Гран-Прі перенести із сонячної Алушти до засніжених Карпат.

"Кримські гори і Карпатські гори - це різні гори. Крим більш сухий і більш просторий, менше дерев, в Карпатах дуже багато води, дуже багато дерев і мокрих камінь. Тобто в Карпатах їздити набагато страшніше", - відзначив директор змагань Роман Шахторін.

Відчайдушну боротьбу мотогонщиків із природою розділили на чотири етапи. Для кожного відвели окремий день. Мотогонщики кажуть, що надскладна боротьба із слизькими зрубами, це лише показові виступи. Справжня гонка на виживання розпочнеться уже завтра. Попереду на гонщиків очікують 80 км виснажливими карпатськими засніженими трасами із крутими спусками та підступними річковими переїздами.

Головну трасу змагань у горах готували півтора тижня. За основу взяли маршрут для класичного ендуро - кам'яними завалами та струмками, і неабияк його ускладнили. На останок для гонщиків організатори підготували не менш складний заїд на швидкість.

Наталія Лозовик, Андрій Гаргара, "5 канал".

Нагадаємо, у липні в Києві вперше провели змагання Еnergy Autoshow – це перший щорічний захід, який не має аналогів в Україні – змагання з тюнінгу та авто-звуку SPL в форматі open air.

Попередній матеріал
ЗСУ відвели артилерію калібром менше 100 мм від лінії розмежування – Генштаб
Наступний матеріал
Адвокат Савченко захищатиме в суді РФ українця Карпюка
Теги:
Loading...