dsmsu.gov.ua

Українці здобули "золото" та "бронзу" на чемпіонаті світу з сучасного п’ятиборства

Блискучі результати продемонстрували українські спортсмени на світовій першості з сучасного п’ятиборства, яка 5 липня завершилася у Берліні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту. у повідомленні йдеться, що в індивідуальних змаганнях Павло Тимощенко впевнено підтвердив свій статус топового п'ятиборця світу, та з результатом 1477 залікових балів здобув золоту медаль. Крім того, ще один українець - Андрій Федечко - приніс Україні бронзову нагороду (1463 очок).

Як ми уже повідомляли раніше, Україна завоювала першу нагороду на XXVIII Всесвітній літній Універсіаді у Кванджу, Республіка Корея. Найвищу нагороду  здобув плавець Сергій Фролов. У фіналі 800-метрівки вільним стилем український плавець із результатом 7 хв 50,28 с випередив срібного призера Джея Стевена Джона Лелліотта з Великої Британії (7 хв 50,97 с) та японця Аяцугу Хіраї (7 хв 52,77 с), якому дісталася "бронза".

"Ми відпрацьовуємо усіх, недоторканних немає" – перше інтерв'ю Василя Грицака на посаді голови СБУ