olympic.com.ua

Українці здобули першу медаль на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

  Юлія Прокопчук та Ілля Кваша завоювали першу європейську бронзову медаль.

  У перший день змагань наші українські спортсмени вибороли бронзову медаль в міксті на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду в м. Росток (Німеччина), здобувши 383,50 балів. Про такий успіх повідомляє Федерація України зі стрибків у воду. "Вітаємо нашу збірну команду України зі стрибків в воду з гарним стартом на Чемпіонаті!" – зазначено у повідомленні.

  Як повідомляє сайт Федерації, з 9 по 14 червня в німецькому місті Росток проходять змагання Чемпіонату Європи-2015 зі стрибків у воду, в яких беруть участь майстри стрибків з вишки і трампліна з 19 країн континенту. Україну на турнірі представляють 10 спортсменів.

  10 червня відбудуться індивідуальні фінали: серед чоловіків у стрибках з метрового трампліну і серед жінок у стрибках з вишки. 11 червня за призові місця посперечаються чоловіки в індивідуальних стрибках з 3-метрового трампліну і жінки в синхронних стрибках з вишки. 12 червня відбудуться фінали: серед чоловіків у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну і серед жінок в індивідуальних стрибках з метрового трампліну. 13 червня комплекти медалей розіграють: чоловіки в індивідуальних стрибках з вишки і жінки в синхронних стрибках з 3-метрового трампліну. 14 червня в заключний день першості відносини з'ясують: чоловіки у синхронних стрибках з вишки і жінки в індивідуальних стрибках з 3-метрового трампліну.

  Попередній матеріал
  Кличко: у повітрі Києва перевищено концентрацію продуктів горіння
  Наступний матеріал
  Щодо єдиного опозиційного депутата російської Держдуми відкрили кримінальну справу
  Теги:
  Loading...