Фото dsmsu.gov.ua

Українці завоювали "срібло" та "бронзу" на чемпіонаті Європи з академічного веслування

Чоловіча четвірка у складі Дмитра Міхая, Артема Морозова, Олександра Надтока та Івана Довгодька посіла друге місце на чемпіонаті Європи з академічного веслування.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України. У повідомленні йдеться, що українська команда продемонструвала результат 5:46,26 хв, який приніс нашій команді срібні медалі континентальної першості, що проходить у польському місті Познань.

Зазначається, що інша чоловіча двійка у складі Івана Футрика та Сергія Гриня посіла третє місце. Наша команда завоювала бронзові нагороди, продемонструвавши результат 6:15,80 хв.

Як ми уже повідомляли раніше, українка Ольга Харлан стала переможницею Гран-Прі з фехтування на шаблях у Москві. У фіналі українка здобула перемогу над представницею Росії Яною Єгорян з рахунком 15:10.

Нагадаємо, українська тенісистка Світоліна вийшла у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції.