dsmsu.gov.ua

Українці виграли бронзу на етапі чемпіонату Європи з пляжного волейболу

Українська чоловіча команда виграли бронзу на етапі чемпіонату Європи з пляжного волейболу.

Чоловіча команда з пляжного волейболу у складі Олега Плотницького та Іллі Ковальова стала бронзовим призером на етапі дорослого чемпіонату Європи в Швейцарії – змаганнях Masters. Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Зазначається, що у недільному півфіналі Плотницький та Ковальов поступилися німцям Уолкенхорсту/Уіклеру – 0:2 (23:25, 18:21), а в поєдинку з третє місце вони практично розгромили латвійський дует Редза/Плавінс – 2:0 (21:12, 21:16). Золоті нагороди турніру в Швейцарії здобули брати Iнгроссо з Італії.

Нагадаємо, українка Різатдінова завоювала золото і срібло на Кубку світу з художньої гімнастики. На Кубку світу з художньої гімнастики у Будапешті перший номер української збірної Ганна Різатдінова виграла дві медалі у фіналах з окремими предметами.

Терористи обстріляли Станицю Луганську, Кримське та Троїцьке: поранено двох військових