dsmsu.gov.ua

Українці вибороли "золото" та "срібло" на командному чемпіонаті світу з більярду

З 1 по 5 липня у Ростові-На-Дону відбувся командний чемпіонат світу з більярдного спорту "Вільна піраміда" серед чоловіків та жінок.

Українська чоловіча команда в складі Євгена Новосада і Артура Півченко взяли "золото" турніру. Жіноча команда у складі Анастасії Ковальчук і Тетяни Тучак посіли друге місце. Всього у цьогорічному чемпіонаті взяли участь 32 чоловічих команди (з них – чотри українських) і 11 жіночих команд (дві українських) з восьми країн світу.

Як ми уже повідомляли раніше, Україна завоювала першу нагороду на XXVIII Всесвітній літній Універсіаді у Кванджу, Республіка Корея. Найвищу нагороду  здобув плавець Сергій Фролов. У фіналі 800-метрівки вільним стилем український плавець із результатом 7 хв 50,28 с випередив срібного призера Джея Стевена Джона Лелліотта з Великої Британії (7 хв 50,97 с) та японця Аяцугу Хіраї (7 хв 52,77 с), якому дісталася "бронза".

Саакашвілі звільнив радника Кучука: "Він накрав сотні мільйонів"