Фото sport-express.ua

Український тенісист виграв міжнародний турнір у Казані

Українець Владислав Манафов виграв міжнародний тенісний турнір у Казані.

У фіналі 22-річний киянин переконливо здолав господаря кортів. У вирішальному матчі Владислав практично нічого не дозволив зробити своєму суперникові - Євгенію Єлістратову. Той змушений був задовольнитися малим - лише трьома виграними геймами. Усі інші собі до активу заніс Манафов - 6:1, 6:2. Казанський тріумф став п’ятим одиночним титулом Владислава у кар’єрі.

Як ми уже повідомляли раніше, українська тенісистка Світоліна вийшла у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції. В Парижі завершився матч 4-го кола Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, в якому Алізе Корне зустрічалася з українкою Еліною Світоліною і програла у двох партіях. Йшлося, що матч закінчився з рахунком 6:2, 7:6.

Директора "Львівського бронетанкового заводу" звільнили за зрив виробничих графіків