Олексій Касьянов виборов срібну медаль
5 канал

Український спортсмен виборов срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні

Український спортсмен Олексій Касьянов виборов срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, що завершується сьогодні в американському Портленді

Про це повідомляє Федерації легкої атлетики України. Із сумою 6182 очка у змаганнях із семиборства він випередив бронзового призера, німця Матіаса Бруггера. Першу сходинку обіймає американський атлет Ештон Ітон, він перевершив результат Касьянова на 288 очок.

Український спортсмен зафіксував новий особистий рекорд у стрибках із жердиною, він підкорив висоту у 4,90 метрів. Заключну дисципліну, біг на дистанцію у 1000 метрів, Олексій Касьянов подолав за 2 хвилини та 39,64 секунди.

/
/

"Для мене ця перемога просто неймовірна. Я дуже вдячний батькам, моїй команді та моїй дружині Анні, у 2013 році вона стала золотою медалісткою цього чемпіонату. Я маю дуже гарну команду, і всім їм вдячний. На цих змаганнях я встановив мій особистий рекорд у стрибках з жердиною. Вдалою була й остання дисципліна – біг. Я задоволений спринтом та бігом із подоланням бар'єрів. Для мене це гарні результати", - зазначив срібний призер чемпіонату світу з легкої атлетики у приміщенні Олексій Касьянов.

Нагадаємо, українські багатоборки здобули дві медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні. Українки вибороли срібну і бронзову медаль.

Як повідомляв 5.ua, у листопаді 2015 року українська паралімпійська легкоатлетична збірна привезла з чемпіонату світу 26 медалей

В Авдіївці схопили інформатора терористів "ДНР"
Українка виграла другий поспіль етап велобагатоденки у Південно-Африканській Республіці

Українець Сергій Семенов виборов першу медаль на Чемпіонаті світу з біатлону

Українська шаблістка Ольга Харлан виборола "золото" на етапі Кубка світу в Бельгії