Фото isport.ua

Український плавець завоював "золото" на Всесвітній Універсіаді-2015

Україна завоювала першу нагороду на XXVIII Всесвітній літній Універсіаді у Кванджу, Республіка Корея. Найвищу нагороду здобув плавець Сергій Фролов.

Про це повідомляє "Укрінформ". За інформацією видання, у фіналі 800-метрівки вільним стилем український плавець із результатом 7 хв 50,28 с випередив срібного призера Джея Стевена Джона Лелліотта з Великої Британії (7 хв 50,97 с) та японця Аяцугу Хіраї (7 хв 52,77 с), якому дісталася "бронза".

Зазначимо, Всесвітня Універсіада-2015 проходить з 4 по 14 липня. Упродовж 11 днів будуть розіграні 272 комплекти нагород у 21 виді спорту.

Як раніше повідомлялося, іще одне золото для української збірної на перших Європейських іграх у Баку здобула дзюдоїстка Інна Черняк. У фіналі вагової категорії до 57 кілограмів спортсменок із вадами зору наша співвітчизниця впевнено перемогла азербайджанку Сабіну Абдулаєву. Золото дзюдоїстки підняло Україну на 9 місце у медальному заліку Європейських ігор.

У Слов'янську з нагоди річниці звільнення міста від окупантів відкрили пам'ятний знак на честь бійців АТО
    На Донбасі з полону бойовиків звільнили ще одного українського бійця (фото)