noc-ukr.org

Український гімнаст Верняєв виграв Європейські ігри у багатоборстві

  У столиці Азербайджану Баку завершилися змагання зі спортивної гімнастики у багатоборстві, де серед чоловіків чемпіоном Європейських ігор став українець Олег Верняєв.

  Про це повідомляє "УНІАН", посилаючись на офіційний сайт змагань. Як зазначає видання, український спортсмен набрав 90,332 бала за шість вправ.

  Українець впевнено пройшов усю турнірну дистанцію, не допустивши грубих помилок і жодного разу не отримавши оцінку менше 14,500 бала. Найкраще йому вдалися вправа на коні - 15,900 бала, а також опорний стрибок - 15,300 бала. В інших видах він отримав трохи менше 15 балів.

  За інформацією видання, у підсумковій таблиці спортсмен випередив екс-партнера по команді, який цього разу представляв Азербайджан, Олега Степко - 89,065 бала. Трітє місце посів Микита Ігнатьєв з РФ - 87,365 бала.

  Таким чином, до титулів чемпіона світу і Європи українець Олег Верняєв додав ще й нагороду вищої проби Європейських ігор. Тож, на даний момент на рахунку української збірної 18 медалей - 3 золоті, 6 срібних і 9 бронзових.

  Попередній матеріал
  Австрія також заарештувала всі активи Росії
  Наступний матеріал
  Спостерігачі ОБСЄ виявили велике скупчення важкого озброєння бойовиків
  Теги:
  Loading...