Facebook / НОК України та олімпійська команда

Український дзюдоїст виборов "золото" на Відкритому Кубку Європи

Український дзюдоїст Дмитро Бережний став переможцем Відкритого Континентального Кубка (European Judo Open) у Софії.

Про це повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету України у Facebook.

"Дмитро Бережний - переможець турніру з дзюдо European Judo Open у Софії! У ваговій категорії 90кг українцю не було рівних!", – заявила прес-служба НОК.

У фінальній сутичці здолав білоруса Ігоря Жукова, повідомляє XSport. За інформацією видання, вже через тиждень Світова серія продовжиться в Франції. Провідні дзюдоїсти планети зберуться в Парижі, щоб розіграти нагороди і поповнити рахунок рейтингових балів олімпійській кваліфікації на першому в новому році турнірі "Великий шолом-2016".

Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 31 січня 2016 року, українські шаблістки перемогли у фіналі етапу Кубка світу в Греції.

Мешканець Донеччини намагався перевезти $260 тис. на окуповану частину Донбасу
Лавринович: У мене є знайомий, який мав свою корупційну історію за кордоном, але його все одно запросили до Мінфіну

Українські біатлоністи взяли ще одне "золото"

Українські шаблістки здобули золото етапу Кубка світу з фехтування, перемігши в фіналі росіянок

Українка виграла "золото" на Кубку Європи з триатлону

Українець Радівілов виграв "золото" і "срібло" на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики