xsport.ua

Український баскетболіст перейшов до московського клубу ЦСКА

  Українець В'ячеслав Кравцов став новачком у московському баскетбольному клубі ЦСКА.

  Про це повідомляє XSport.

  Сам український баскетболіст так говорить про своє рішення перейти у російський клуб: "Я в політику не особливо намагаюся вникати. Це тільки баскетбол, нічого більше. Це команда Євроліги, до того ж вона майже кожен рік бере участь у "Фіналі чотирьох". Хочеться спробувати себе, показати - довести... Зараз так склалося, що в Європі центровий - це дефіцитна позиція, так що сподіваюся, я зумію це звернути на свою користь".

  Також Кравцов додав, що він "в першу чергу намагався влізти в НБА. Конкретного контракту не було, але були запрошення до табору". За словами баскетболіста, він "не хотів розглядати Європу, але через різні нюанси не склалося. Почав вибирати - або чекати пропозиції з Китаю, або повернутися в Європу, з чого я, власне, й розпочав. Чекав хороші варіанти: зараз всі команди укомплектовані, складно знайти гарне місце. У середнячок лізти не хотілося. Вийшло ось так". Як відомо, В'ячеслав Кравцов грав в Україні за "Київ" і "Донецьк", потім грав у командах НБА - "Детройт Пістонс" і "Фінікс Санз".

  Як повідомляв 5.ua, у червні 2015 року українські баскетболістки обіграли чешок у першому матчі Європейських ігор в Баку. 

  Попередній матеріал
  Минула доба у зоні АТО обійшлася без втрат - Лисенко
  Наступний матеріал
  Кількість жертв унаслідок зсуву у Гватемалі перевищила 130 осіб
  Теги:
  Loading...