dsmsu.gov.ua

Українські спортсмени стали "срібними" призерами чемпіонату світу зі стрибків у воду

Юлія Прокопчук і Олександр Горшковозов - срібні призери чемпіонату світу зі стрибків у воду.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту. Українські стрибуни у воду Юлія Прокопчук і Олександр Горшковозов стали "срібними" призерами чемпіонату світу з водних видів спорту, який триває у Казані.

Українці стали другими в командних змаганнях в міксті (трамплін 3 м + вишка 10 м). Прокопчук і Горшковозов набрали 426,45 бали, відставши від британської пари Ребекка Галлантрі/Томас Дейлі менш ніж на 10 балів - 434,65. "Бронзу" взяли китайці Сі Шіі і Чен Руолін - 425,40 балів.

У прес-службі нагадали, що ця медаль стала другою на чемпіонаті для України. Раніше "срібло" виграв стрибун у воду Ілля Кваша.

Як повідомляв 5.ua, 29 липня першу медаль до скарбнички збірної команди України на XIII літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Тбілісі виборола легкоатлетка Соня Куссекала.

СБУ затримала двох бойовиків та інформатора "ДНР"