Facebook / НОК України

Українські спортсмени стали призерами на чемпіонаті Європи з боротьби

На чемпіонаті Європи з боротьби українська жіноча збірна посіла перше командне місце

Українська жіноча збірна посіла перше командне місце на чемпіонаті Європи з боротьби. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет на своїй сторінці у Facebook

На рахунку збірної - 59 балів. Це на 10 більше, аніж в основного суперника - жіночої збірної з Білорусі.

Призерами чемпіонату стали і українські чоловіки. Збірна посіла третє командне місце. За переможців змагань, грузинів, українські чоловіки набрали лише на 8 балів менше і з результатом 51 бал здобули бронзу.

Загалом же на Чемпіонаті Європи українські спортсмени завоювали 11 медалей.

Як повідомляв 5.ua, українські синхроністки вибороли ліцензію на участь в Олімпіаді-2016.

Є всі шанси звільнити Савченко до кінця березня - Новіков
    Фейгін обіцяє домогтися кримінального переслідування російських пранкерів, які написали фейкового листа Савченко

Чемпіонкою Європи зі стрільби із пневматичного пістолета стала українська спортсменка

Українець Сергій Семенов виборов першу медаль на Чемпіонаті світу з біатлону

Українець став дворазовим чемпіоном Євро-2016 зі стрільби по рухомій мішені серед юніорів