Facebook / НОК України

Українські спортсмени стали призерами на чемпіонаті Європи з боротьби

На чемпіонаті Європи з боротьби українська жіноча збірна посіла перше командне місце

Українська жіноча збірна посіла перше командне місце на чемпіонаті Європи з боротьби. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет на своїй сторінці у Facebook

На рахунку збірної - 59 балів. Це на 10 більше, аніж в основного суперника - жіночої збірної з Білорусі.

Призерами чемпіонату стали і українські чоловіки. Збірна посіла третє командне місце. За переможців змагань, грузинів, українські чоловіки набрали лише на 8 балів менше і з результатом 51 бал здобули бронзу.

Загалом же на Чемпіонаті Європи українські спортсмени завоювали 11 медалей.

Як повідомляв 5.ua, українські синхроністки вибороли ліцензію на участь в Олімпіаді-2016.