sport-xl.org

Українські шпажисти вибороли "срібло" на Всесвітній Універсіаді

Чоловіча збірна України з фехтування на шпагах посіла друге місце на Всесвітній Універсіаді, яка проходить в Кореї.

У півфіналі наша команда мінімально обіграла угорців з рахунком 24:23, а в фінальному поєдинку за "золото" наша команда з рахунком 42:45 програла збірній Франції. Про це повідомляє СПОРТ bigmir)net.

Слід зазначити, що вчора українська команда шаблістів також посіла друге місце на Всесвітній Універсіаді, яка триває в південнокорейському місті Кванджу.

Наразі українські спортсмени принесли країні 19 медалей. В активі нашої збірної 4 золоті, 10 срібних і 5 бронзових нагород. У медальному заліку Україна посідає 8 місце серед 144 країн-учасників Універсіади.

Як ми повідомляли раніше, учора, 7 липня, на Всесвітній Універсіаді українcький спортсмен Олег Верняєв став чемпіоном з гімнастики у вправах на паралельних брусах, і у той же день виборов ще дві медалі - срібну та бронзову.