mmsu.gov.ua

Українські самбісти здобули 19 медалей на Чемпіонаті Європи

Вчора, 17 травня, у столиці Хорватії в Загребі завершився чемпіонат Європи зі спортивного та бойового самбо, де збірна України завоювала 19 медалей. З них 4 золотих, 5 срібних і 10 бронзових.

Про це повідомляє прес-служба Федерації самбо України.

Як повідомляє прес-служба, золото  завоювали : Марія Буйок (52кг), Наталя Смаль (72 кг), Тетяна Савенко (68 кг) і Анатолій Волошинов (100кг).

Срібними призерами стали: Аліна Соколовська (48 кг), Анастасія Шевченко (60 кг), Артур Саркісян (74 кг), Максим Риндоновський (82кг) та Сергій Чорний (52кг).

Володарями бронзових медалей стали: Галина Ковальська (80 кг), Олеся Савчук (56 кг), Олена Сайко (64 кг), Богдан Бабенко (57 кг), Вадим Бурчак (74 кг), Валентин Греков (90+ кг), Олексій Заєць (68+ кг), Богдан Кондратович (62+кг), Ярослав Ритко (100 кг) і Размік Тоноян (100+ кг).

Прес-служба також зазначила, що справжній фурор на чемпіонаті Європи зчинила українська жіноча збірна з самбо, яка виборола почесне перше місце в загальному командному заліку! У розділі "бойове самбо" наші спортсмени завоювали друге командне місце і п`яте місце посіла чоловіча команда.

ЄС занепокоєний забороною жалобних заходів у Криму із нагоди депортації кримських татар
    Російські окупанти хочуть переписати історію і забути факт депортації кримських татар – заява Меджлісу