vk.com/verniaiev_gym

Українські гімнасти взяли ще одне "золото" і "срібло" на чемпіонаті Європи

У французькому Монпельє завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, де в окремих вправах Олег Верняєв виграв золото на брусах, а Ігор Радівілов завоював срібло в опорному стрибку.

Як повідомляє "УНІАН", Верняєв за свою вправу отримав 15,866 бала, випередивши Маріуса Даніеля Бербекара з Румунії та Крістана Бауманна  зі Швейцарії - по 15,300 бала і дві срібні медалі.

Бронза в цьому виді не була присуджена нікому.

Ігор Радівілов в опорному стрибку набрав за дві спроби 15,083 бала, також розділивши друге місце з Денисом Аблязіним з Росії. Бронзу в цьому виді також не було присуджено.

Зазначається, що чемпіоном Європи став ще один росіянин Микита Нагорний, який заробив від суддів 15,099 бала.

Нагадаємо, раніше на цьому турнірі 21-річний український гімнаст Олег Верняєв виграв золото у багатоборстві, вперше в спортивній кар'єрі ставши абсолютним чемпіоном Європи.

У Німеччині відзначають 70-річчя звільнення концтабору "Заксенхаузен"