biathlon.com.ua

Українські біатлоністки здобули бронзу на етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені

Представниці українського біатлону двічі впродовж неділі, 13 грудня, стали бронзовими призерами престижних змагань. Найбільш цінну нагороду здобула збірна на другому етапі Кубка світу з біатлону, який завершився в австрійському Хохфільцені.

Юлія Джима, Ольга Абрамова, Валя Семеренко та Олена Підгрушна були швидкими на дистанції і вибороли третє місце слідом за командами Італії та Німеччини, повідомляє Федерація біатлону України.

Певний резерв українки мають у стрільбі, бо для того, щоб закрити 40 мішеней, вони використали 50 патронів. Коли б промахів було на два-три менше, українки могли б претендувати і на перемогу – на фініші відставання Підгрушної від італійсько-німецького тандему склало лише 13 секунд.

Наші зіркові дівчата, які торік стали олімпійськими чемпіонками, у нинішньому сезоні підтягують до свого складу резерв. Замість Віти Семеренко почала виступати натуралізована росіянка Ольга Абрамова. Естафета у Хохфільцені виявилася надзвичайно напруженою. Як результат, шість перших команд на фініші розділили менше тридцяти секунд, а українкам вдалося втриматися за третє місце на п'єдесталі. Вище були лише італійки та німкені, а росіянки – дев'яті.

Як повідомляв 5.ua, раніше сьогодні, 13 листопада 2015 року, українська біатлоністка Ірина Варвинець виборола бронзу на етапі Відкритого кубку Європи.

У Бельгії стався вибух: є постраждалі