slk.kh.ua

Українські бадмінтоністи вибороли три медалі на етапі Кубка Європи у Словенії

Чемпіони України Дмитро Завадський і Марія Улітіна стали переможцями відповідно у чоловічій і жіночій одиночних категоріях, а Артем Почтарьов завоював третє місце на етапі Кубка Європи рівня International Series.

Успішно розпочався відбір для участі у Літніх Олімпійських Іграх-2016 для українських бадмінтоністів, повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спотру України.

Завадський (76-й у світовому рейтингу), "посіяний" другим, у фіналі переграв фінського спортсмена Калле Колйонена (196-й) - 12:21, 21:19, 22:20.

Улітіна (78-а) також була другого "сіяною". Марія у фіналі здобула перемогу над представницею Данії Мією Бліхвельд (124-а) - 17:21, 21:17, 21:12.

У повідомленні йдеться, що таким чином, українці завоювали перші очки, що йдуть у залік для отримання олімпійської ліцензії на Ігри-2016.

Як ми уже повідомляли раніше, українські стрілки з лука здобули три медалі на Гран-Прі Європи. В грецькому місті Марафон відбулися змагання зі стрільби з лука – Гран-Прі Європи, які стали відбірковими на І Європейські ігри, які пройдуть у Баку.