спорт 5.ua

Українська збірна на Європейських іграх завоювала чергову порцію медалей

  У Баку тривають перші в історії Європейські ігри.

  Четвертий день змагань приніс чергову порцію медалей українській збірній. Яна Нарєжна та Єлизавета Яхно сьогодні двічі виборювали бронзові нагороди у синхронному плаванні. Спочатку у змаганнях дуетів. А пізніше разом і у командних змаганнях.

  А от спортивні гімнасти не дотягнули до золота у командному турнірі. Після першого дня Олег Верняєв, Ігор Радівілов та Микита Єрмак лідирували, однак у підсумку стали срібними призерами. Таким чином, у скарбничці збірної України на даний момент шість медалей - три  срібні та три бронзові.

  У ході континентального аналогу Олімпійських ігор шість тисяч спортсменів змагаються у 20 видах спорту, 16 з яких належать до олімпійської програми. Інші дисципліни, зокрема, баскетбол 3-на-3, пляжний футбол та аеробіка включені для експерименту та вивчення реакції публіки. Українська делегація у столиці Азербайджану шоста за кількістю. У її складі – 243 учасники, які виступають у всіх окрім одного видах спорту. За прогнозом профільного міністерства, атлети привезуть з Європейських ігор 40 медалей.

  Попередній матеріал
  Хроніка АТО за добу: Географія бойових дій розширюється
  Наступний матеріал
  Помер міський голова Вишгорода
  Теги:
  Loading...