noc-ukr.org

Українська легкоатлетка здобула золоту медаль на змаганнях у Тбілісі у спеку +41

Легкоатлетка Маргарита Лукашенко посіла перше місце у змаганнях зі штовхання ядра на XIII літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Тбілісі.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет України, це "золото" стало другим для збірної команди України на змаганнях. У секторі, де виступала Лукашенко, видався "наднапружений фінал": "під палючим сонцем, коли стовпчик термометра досягав +41, найкращі спортсменки Європи визначали, хто ж сьогодні зуміє приборкати і спеку, і ядро".

Найвдалішою в українки видалась друга спроба, коли вона штовхнула ядро на 16,3 м, що і стало її особистим рекордом. Цей результат ніхто із суперниць не зміг перевершити, тож Маргарита Лукашенко стала чемпіонкою XIII літнього ЄЮОФ-2015. "Срібло" отримала Джесіка Шілдер з Нідерландів з результатом 16.05, "бронзу" - німкеня Емелі Гросс, яка штовхнула ядро на 16 м. Переможницю привітав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Нагадаємо, у червні українські спортсмени виграли міжнародні змагання під егідою Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Анна Касьянова виявилася найкращою у семиборстві, Богдан Бондаренко впевнено виграв змагання у секторі для стрибків у висоту.

Важливо, що Конституційний Суд схвалив проект змін до Конституції, тепер треба їх прийняти – віце-спікер
    Депутат міськради Славутича, на якого два місяці тому скоїли замах, повідомив про затримання нападника