noc-ukr.org

Українська чоловіча збірна з дзюдо здобула бронзу на Європейських спортивних іграх

У матчі за бронзові нагороди українці, здолали  угорських борців 3:2.

Останню, 46 за рахунком, нагороду Україні на Європейських спортивних іграх у Баку здобула наша чоловіча команда з дзюдо. Підопічні Віталія Дуброви не змогли дістатися до фіналу. Втім, у матчі за бронзові нагороди, який складався із п’яти поєдинків, здолали таки угорських борців 3:2.

Як повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету, на фінальну сутичку проти команди Угорщини вийшли Георгій Зантарая (66 кг), Сергій Дребот (73 кг), Віталій Дудчик (81 кг), Кеджау Ньябалі (90 кг) і новоспечений бронзовий призер Ігор Яків Хаммо (+90 кг). Останній і приніс загальну перемогу у цій зустрічі.

Як ми повідомляли сьогодні раніше, українська збірна посіла 8-ме місце  в загальнокомандному заліку  на Європейських іграх у Баку. Переможцем ігор стала збірна Росії. Друге місце у Азербайджану. Третіми на змаганнях стала збірна Великобританії. Нагадаємо, перші в історії Європейські ігри проходили в Баку з 12 червня.