biathlon.com.ua

Українська біатлоністка Варвинець виборола бронзу на етапі Відкритого кубка Європи

Українська біатлоністка Ірина Варвинець виборола бронзу на етапі Відкритого кубка Європи, що відбувається у Ріднау в Італії.

Про це повідомляє Федерація біатлону України.

Головна суперниця Варвинець зі спринту – француженка Анаіс Шевальє - не вийшла на старт, і з перших метрів українка отримала майже півхвилинну фору. Втім, у стрільбі лежачи, Варвинець втратила перевагу. У залікову зону також потрапили ще дві українки - Юлія Бригінець і Яна Бондар.

Перемогла Галина Нечкасова, йдеться у повідомленні, яка виявилася кращою з групи російських переслідувачів Варвинець на старті. А друге місце посіла Шевальє - тільки молодша сестра вчорашньої срібної призерки - Хлое.

Як повідомляв 5.ua, 26 березня 2015 року стало відомо, що одна із найтитулованіших українських біатлоністок Олена Підгрушна повертається у великий спорт.