scu.org.ua

Українки здобули бронзу на чемпіонаті Європи зі спортивної аеробіки

На континентальній першості збірна України виборола бронзову нагороду серед дорослих.

З 6 по 8 листопада в португальському місті Елваш відбувався 9-й чемпіонат Європи зі спортивної аеробіки. Збірна України виборола одну медаль серед дорослих.

Українки Дарія Суботіна, Дар'я Гуцалюк, Катерина Черкез, Катерина Сачик, Катерина Стоколос, Христина Матвейчук, Оксана Плющ та Єлизавета Троянова стали бронзовими призерками у змаганнях зі степ-аеробіки, повідомили у Спортивному комітеті України.

Дівчата значно покращили свій кваліфікаційний результат, піднявши оцінки майже на 0,7 балу. У фіналі українська команда набрала суму в 17,000 балів, додавши в усіх компонентах програми: за артистизм вони отримали 8,600, а за виконання – 8,400.

Чемпіонками Європи стали росіянки (17,500). Другу сходинку посіли представниці Угорщини (17,450). В юніорській частині турніру українцям здобути нагороди не вдалося.

Як повідомляв 5.ua, Василь Ломаченко утретє захистив титул Чемпіона світу з боксу в напівлегкій вазі.