Фото dsmsu.gov.ua

Українка здобула золото на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Україська спортсменка Наталія Пигида здобула першу нагороду для вітчиззняної збірної на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні.

Наталія впевнено пройшла всі три раунди перегонів на дистанції 400 метрів і у фінальному забігу не залишила конкуренткам жодних шансів, повідомляє прес-служба міністерства молоді та спотру.

Найкращий результат Наталі у цьому сезоні склав – 51,96 секунд. Другою прийшла іспанка Індіра Терреро, відставши більш ніж на пів секунди.

Російсько-терористичні війська формують ударні групи в районі Горлівки - Тимчук
    За минулу ніч загинув один боєць АТО - Лисенко

Українка завоювала золото юніорського чемпіонату світу з біатлону

Українка здобула золото у гонці з біатлону в Естонії

Українці виборюють "золото" та "срібло" чемпіонату світу зі спортивної стрільби

Чоловіча збірна України виборола «золото» на чемпіонаті світу з кульової стрільби