i-visti.com

Українка завоювала "золото" на міжнародному турнірі з Дзюдо у Баку

Збірна України з дзюдо повертається додому із "золотом" престижного міжнародного турніру з дзюдо серії Grand Slam, який завершився у столиці Азербайджану.

Про це повідомляє "Укрінформ". Згідно з повідомленням, на найвищу сходинку п'єдесталу у ваговій категорії понад 78 кг піднялася Світлана Ярьомка з Київщини.

Українка у фіналі достроково (за 3 хвилини 15 секунд) перемогла Санту Пакеніте з Литви.

За крок від подіуму зупинилися львів'янин Сергій Дребот (73 кг) та одесит Олександр Гордієнко (понад 100 кг), які у сутичках за "бронзу" поступилися відповідно Міклошу Унгварі з Угорщини та росіянину Андрію Волкову.

Нагадаємо, у середині квітня у французькому Монпельє на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в окремих вправах Олег Верняєв виграв "золото" на брусах, а Ігор Радівілов завоював "срібло" в опорному стрибку.