Facebook / НОК України та олімпійська команда

Українка виграла "золото" на чемпіонаті світу з боротьби

В американському місті Лас-Вегас українська спортсменка Оксана Гергель стала чемпіонкою світу з боротьби.

Про це повідомляє "Укрінформ". На найвищу сходинку п'єдесталу в ніч на суботу піднялася Оксана Гергель, яка стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 60 кг.

Як зазначається, у фіналі волинянка здобула перемогу над Тсеремчімед Сухі з Монголії (10:7), якій дісталося "срібло". Бронзові нагороди отримали американка Лі Евелін Джеймс і Джанан Манолова із Болгарії.

Нагадаємо, раніше бронзовими призерами ЧС-2015 з жіночої боротьби стали львів'янки Тетяна Кіт (55 кг) та Юлія Ткач-Остапчук (63 кг), яка здобула й олімпійську ліцензію.

Як повідомляв 5.ua, У Лас-Вегасі український борець Жан Беленюк у фіналі Кубка світу з греко-римської боротьби переміг узбека Рустама Ассакалова.