Яна Беломоіна
5 канал

Українка виграла другий поспіль етап велобагатоденки у Південно-Африканській Республіці

Українка Яна Беломоіна виграла другий поспіль етап велобагатоденки у Південно-Африканській Республіці

У Південно-Африканській Республіці тривають змагання з маунтінбайку, які знакові тим, що у них спортсмени змагаються не по одному, а командами, складеними з двох велосипедистів, які мають їхати разом.

23-річна українка виступає із олімпійською чемпіонкою 2008 року, німкенею Сабіною Шпітц. На останніх двох етапах перегонів цей дует незмінно фінішував першим і нині перебуває на другому рядку загального заліку.

Сьогодні останній змагальний день. Аби тріумфувати у перегонах українці з німкенею потрібно ліквідувати 15-хвилинне відставання від нинішніх лідерок.

Як повідомляв 5.ua, у 2015 році українська спортсменка Яна Беломоіна здобула "бронзу" на чемпіонаті світу з маунтінбайку.

Нагадаємо, українські багатоборки здобули дві медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні. Українки вибороли срібну і бронзову медаль.

Український спортсмен виборов срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні
У Казахстані проходять позачергові парламентські вибори

Українські багатоборки здобули дві медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Українські атлетки-стронгвумен вперше візьмуть участь у змаганнях "Arnold Classic"

Чемпіонкою Європи зі стрільби із пневматичного пістолета стала українська спортсменка