unian.ua

Українка стала чемпіонкою світу з гри у шашки, обійшовши росіянку

В Ізмірі українська шашистка з Івано-Франківська Ольга Балтажі стала чемпіонкою світу в особистому заліку, а збірна України - в командному.

Медалі світової першості також завоювали українські чоловіки, повідомляє "УНІАН" з посиланням на прес-служба Федерації шашок України.

Змагання були у турецькому місті Ізмір. Із рахунком 27 очок мешканка Івано-Франківська на один бал випередила росіянку Тамару Тинсиккужину. Вітчизняна жіноча команда також переграла у шашки Росію та здобула перше місце у цих перегонах.

Серед чоловіків українець Юрій Анікеєв здобув бронзу, а в командній першості наші чоловіки завоювали  срібну медаль. Усього ж у чемпіонаті взяли участь команди з 19 країн світу, у тому числі 12 чоловічих (усього 27 спортменів) та 7 жіночих (усього 18 спортсменок). Нагадаємо, чемпіонат світу відбувався в Туреччині 8-10 жовтня.

Українку з перемогою вже привітав Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Twitter.

Як повідомляв 5.ua, 1 жовтня 2015 року 8-річна українка стала чемпіонкою Європи з шахів.

Порошенко: Ми відводимо техніку і озброєння за спеціально продуманим планом
    На Одещині прикордонники затримали двох осіб за незаконний вилов риби, яка занесена до Червоної книги (відео)