kp.ua

Українка Різатдінова завоювала золото і срібло на Кубку світу з художньої гімнастики

В абсолютній першості українська грація посіла п'яте місце.

На Кубку світу з художньої гімнастики у Будапешті перший номер української збірної Ганна Різатдінова виграла дві медалі у фіналах з окремими предметами, повідомляє Xsport.ua.

Так українка здобула "золото" у вправі зі стрічкою. Завдяки високому показнику складності програми Різатдінова випередила на 0,05 бала росіянку Маргариту Мамун.

"Срібну" нагороду Ганна завоювала у вправі з булавами. Українська прима показала результат 18.450, поступившись тій же Мамун на 0,45 бала.

Крім того, в активі Різатдінової - два четвертих місця у ще двох фіналах з предметами: з м'ячем та обручем. В абсолютній першості Ганна Різатдінова в Будапешті посіла п'яте місце серед найсильніших суперниць. Перемогла в абсолюті ще одна росіянка Яна Кудрявцева.

Окрім Ганни, у фіналах українок більше не було. Найвищий результат серед збірниць показала Вікторія Мазур, яка посіла десяте місце у багатоборстві.

Також зазначимо, що Національний олімпійський комітет України виклав на своїй сторінці у Facebook відео з нагородження гімнасток за вправу зі стрічками. Коли всі три спортсменки – українка Різатдінова, росіянка Мамун і білоруска Галкіна зійшли на п'єдестал, почалося виконання гімну України. На кадрах видно, як Ганна також виконує "Ще не вмерла…".

Нагадаємо, український боксер Хитров вийшов на ринг у вишиванці.