Дзеркало тижня

Українець Сергій Семенов виборов першу медаль на Чемпіонаті світу з біатлону

Чернігівець став бронзовим призером у спринті на 10 кілометрів

Українець Сергій Семенов на змаганнях у Норвегії виграв бронзову медаль у спринті на 10 кілометрів. Відмінний хід та бездоганна стрільба вивели Сергія у претенденти на нагороди. Про це повідомляє Федерація біатлону України.

За срібну медаль Семенов конкурував із Уле-Айнаром Бйорндаленом. За півкілометра до фінішу українець випереджав легендарного норвежця, однак господар траси на досвіді зумів обігнати Семенова на мить у сім десятих секунди.

Відтак Сергію дісталася бронза чемпіонату світу. Це – найкращий результат дня для України, адже у жіночому спринті найшвидшою з наших була Ірина Варвинець. Вона посіла 13-те місце.

Нагадаємо, нещодавно українську біатлоністку запідозрили у вживанні забороненого препарату.

У Словаччині за 150 депутатських місць змагаються майже три тисячі кандидатів
    Рятувальники оприлюднили фото вибуху в житловому будинку Чернігова

Українські біатлоністи взяли ще одне "золото"

Українка стала срібною призеркою етапу Кубка Європи з біатлону

Українська біатлоністка Варвинець виборола бронзу на етапі Відкритого кубка Європи

Українські біатлоністки здобули бронзу на етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені