dsmsu.gov.ua

Українець Радівілов виграв "золото" і "срібло" на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

У Хорватії на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики "золото" і "срібло" здобув український спортсмен з Донбасу Ігор Радівілов.

Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

"Гімнаст з Донеччини Ігор Радівілов успішно виступив на етапі Кубка світу в хорватському місті Осієк. У змаганнях в опорному стрибку наш спортсмен виборов "золото", показавши найкращий результат (15,275). Ще одну медаль Радівілов здобув у вправах на кільцях - з другим результатом у фіналі (15,425) українець став володарем «срібла", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв 5.ua, працівник Збройних сил України Олег Верняєв виборов три "золота" та два "срібла" Кубку України зі спортивної гімнастки. Йому не було рівних у багатоборстві, вправах на кільцях та паралельних брусах. Другу сходинку наш гімнаст посів в опорному стрибку та вправах на поперечині.