Павло Тимощенко
5.ua

Українець Павло Тимощенко переміг на етапі Кубка світу з п’ятиборства

Українець Павло Тимощенко став переможцем третього етапу Кубка світу з п’ятиборства, який відбувся у Римі.

Запорукою успіху 28-річного киянина став потужний фінішний спурт.

Після трьох видів програми - фехтування, плавання та конкуру - Тимощенко посідав лише десятий рядок. Однак українець вразив всіх у бігу зі стрільбою. На чотирьох вогневих рубежах він схибив лише двічі, водночас не втрачаючи темпу ходом.

У підсумку Павло випередив срібного призера кубка світу угорця Роберта Касу на вісім секунд. Звітний успіх став третім на етапах кубка світу для 28-річного киянина.

Змагалися у Римі ще троє українців: Владислав Міщенко став п’ятим, Денис Павлюк – 19-м, а Андрій Федечко - останнім, 36-м.

Варта пам'яті в Одесі: місцеві школярі чергуватимуть на Алеї Слави
    Коли рік тому бойовики захопили Слов'янськ, місцева міліція була дезорієнтована - Гармаш