xsport.ua

Українець Михайло Романчук переміг на етапі Кубка світу з плавання у Досі

У столиці Катару Досі завершився етап Кубка світу з плавання, на якому зуміли відзначитися українські спортсмени.

На дистанції 1500 м вільним стилем плавець Михайло Романчук здобув перемогу. Він проплив дистанцію за 15 хвилин 07,06 секунди, випередивши свого найближчого переслідувача на 0,91 секунди. Про це повідомляється на офіційному сайті змагань.

Ще один українець, Сергій Фролов, фінішував четвертим. Він відстав від переможця на 5,58 секунди, а до бронзи йому не вистачило всього 0,51 секунди.

Окрім того, плавчиня  Дарина Зевіна у дистанції 200 м на спині виборола бронзу.

Змагання у Досі проходили 2-3 листопада.

Яценюк сподівається, що Рада завтра проголосує за закони про безвізовий режим із ЄС
    Протягом тижня має бути оголошено конкурс на управління низкою українських митниць - Яценюк