Богдан Бондаренко
5.ua

Українець Бондаренко виборов "срібло" на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Пекіні

Український легкоатлет Богдан Бондаренко став срібним призером чемпіонату світу з легкої атлетики в Пекіні, показавши другий результат в секторі для стрибків у висоту.

Про це повідомляє "Укрінформ". В повторному стрибку за "золото" переміг бронзовий призер Олімпійських ігор-2012 канадець Дерек Друен (2,34 метра). "Срібло", крім Бондаренка, отримав і китаєць Чжан Говей (по 2,33 метра), зазначає видання.

Відзначається, що спортсмен не зміг захистити титул чемпіона світу, завойований 2013 року в Москві з результатом 2,41 метра.

Як повідомляв 5.ua, першу медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Пекіні здобула киянка Людмила Оляновська. Вона стала третьою у змаганнях зі спортивної ходьби на 20 км. Українка подолала дистанцію за 1 год. 28 хв. 13 сек.