Facebook / НОК України

Українець Беленюк став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби

У фіналі вагової категорії до 85 кг він переміг Роберті Кобліашвілі з Грузії

Чемпіон світу українець Жан Беленюк здобув "золото" у завершальний день чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, який відбувався в Ризі (Латвія). Про це повідомляє "Укрінформ".

У фіналі вагової категорії до 85 кг Беленюк переміг Роберті Кобліашвілі з Грузії – 5:2.

Видання зазначає, що напередодні "срібло" континентальної першості завоював бронзовий призер чемпіонату світу Олександр Чернецький (130 кг), а "бронзу" здобув Дмитро Цимбалюк (59 кг).

Нагадаємо, у жовтні минулого року Жан Беленюк став чемпіоном світу з греко-римської боротьби, перемігши узбека Рустама Ассакалова.

Як повідомляв 5.ua, український боксер Олександр Усик посів п’яту сходинку березневого рейтингу найкращих боксерів за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) у першій ваговій категорії.

Вибух в Анкарі: влада повідомила про 27 загиблих, опубліковане відео моменту вибуху