spektrnews.in.ua

Українець Андрій Говоров здобув перемогу на чемпіонаті Європи з плавання

У Нетанії, що в Ізраїлі завершився фінальний заплив на дистанції 50 м батерфляєм чемпіонату Європи з плавання, в якому переміг українець Андрій Говоров.

Українець подолав дистанцію за 22,36 секунди, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українець виходив на фінал з 4-м результатом за підсумками попередніх запливів, повідомляє УНІАН, і зайняв не дуже зручну 6-ту доріжку. Тим не менше, він зумів вдало стартувати, добре спрацював на повороті в 25-метровому басейні і потрапив у дотик на фініші, ставши першим в головному запливі. Медаль Говорова стала першою для України на турнірі в Ізраїлі.

Друге місце виборов Євген Цуркін з Білорусі (22,56 секунди), третє - Олександр Попков з Росії (22,69 секунди). Чемпіонат Європи з плавання проходить в Нетанії з 2 по 6 грудня.

Як повідомляв 5.ua, 4 листопада 2015 року українець Михайло Романчук переміг на етапі Кубка світу з плавання у Досі.

У Великій Британії відкрили фестиваль для фанатів культового фільму "Зоряні війни"