У Львові успішно відбувся чемпіонат України зі швидких шахів і блискавичної гри

  28-30 червня шахові поєдинки відбувалися в приміщенні львівського готелю "Волтер".

  Участь у змаганнях серед чоловіків взяли 104 учасники, серед яких 10 міжнародних гросмейстерів, 13 міжнародних майстрів, 11 майстрів ФІДЕ, 12 майстрів спорту України. Звання чемпіонки України серед жінок виборювали 30 учасниць, серед яких: 6 міжнародних гросмейстерів, 2міжнародних майстри, 5 майстрів ФІДЕ, 6 майстрів спорту України, йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства молоді та спорту.

  Чемпіонами України 2015 року виявилися івано-франківський шахіст Володимир Онищук, який святкував подвійну перемогу у змаганнях зі швидких шахів та блискавичній грі серед чоловіків, а також гросмейстер з Тернополя Ольга Калініна (швидкі шахи) й Анастасія Рахмангулова з Миколаєва (блискавичні шахи) серед жінок.

  Успішно виступили в цих національних шахових змаганнях й представники шахової школи Львівщини. Зокрема, львів’янин Юрій Вовк виявився бронзовим призером у змаганнях за програмою швидких шахів серед чоловіків, Наталія Букса (Львів) здобула срібну медаль з блискавичних шахів серед жінок, Віта Криворучко зі Львова та Мар’яна Гуда з Моршина посіли друге та третє місця у швидких шахах серед жінок.

  Попередній матеріал
  Аваков разом зі спецпідрозділом "Миротворець" прибув до Миколаєва
  Наступний матеріал
  Під будівлею уряду ВІЛ-позитивні вимагають ліків