У КМДА нагородили киян-паралімпійців

  З нагоди Міжнародного дня неповносправних у міській адмністрації привітали киян-паралімпійців. Чемпіонам - а також їхнім тренерам - вручили грамоти, ордени, пам`ятні медалі та цінні подарунки.

  Нагадаємо, цьогоріч збірна України посіла четверте місце в загальнокомандному заліку на Паралімпійських іграх у Лондоні, які відбулися у вересні. Трикратна чемпіонка світу та абсолютна чемпіонка Європи з танців на візках Ілона Слуговіна уже отримала від міської влади квартиру. Також найближчим часом поліпшення житлових умов обіцяють і решті спортсменів.

  Оксана Зубковська, паралімпійська чемпіонка: "Я уже, как бы, ехала с такими планами - привезти медаль. У меня уже вторая золотая медаль, с параолимпиады в Пекине была. Нам пообещали вознаграждение, что дадут землю - как лично мне, я знаю. Посмотрим, если сдержат они свое слово. Очень хочется, конечно, построить дом, потому что у меня семья, ребенок".

  Олександр Мазурчак, заступник голови КМДА: "Коли ми говоримо про спортсменів, які є чемпіонами параолімпійських чи дефлімпійських ігор, то це - герої нашого часу, це люди, які по своїй мужності, вони можуть прирівнятися до тих людей, які вигравали війну для нас". 

  Попередній матеріал
  "Київводоканал" відключає боржників від водогону [відео]
  Наступний матеріал
  Сьогодні "Шахтар" вдома зіграє з "Ювентусом"
  Теги: