блаттер
football-strana.ru

США розпочали слідство щодо президента ФІФА Зеппа Блаттера

  Слідство щодо президента ФІФА Зеппа Блаттера через корупційний скандал розпочала влада Сполучених Штатів. За даними американських ЗМІ, ця інформація з'явилися одразу по тому, як Блаттер заявив про відставку з посади президента.

  Минулого тижня за запитом США у Цюриху арештували сімох посадовців ФІФА. Загалом звинувачення у корупції висунули 14м особам. Також у справі стало відомо, що права рука  Блаттера, Жером Вальке, причетний до переказу 10 мільйонів доларів на рахунок фігуранта справи про корупцію. 79-річного Зеппа Блаттера переобрали президентом ФІФА за два дні після арештів. Він очолював федерацію 17 років. Рішення про звільнення активно обговорюють у світі. Прокоментував відставку Блаттера і Президент України Петро Порошенко. Глава держави у Facebook  написав, що світ змінився і є надія на скасування деяких корупційно мотивованих рішень ФІФА. 

  "Це чудова новина для світового футболу. ФІФА - організація з багатьма недоліками, і дуже ймовірно, що корумпована. Вона потребує змін. Утім, вони були неможливі під час головування Блаттера. Зізнаюся, я навіть не мріяв про таку новину", - зізнався голова Футбольної асоціації Англії Ґреґ Дайк.

  "Я здивований таким рішенням. Не знаю його реальних мотивів. Але вважаю, що це дуже правильно. Таке рішення мали б давно ухвалити. Сподіваюся, перезавантаження ФІФА, що дуже потрібне організації, нарешті відбудеться з новим президентом. Тепер, коли Блаттер - більше не очолює ФІФА - є усі можливості для вирішення проблем, які накопичувалися упродовж багатьох років", - зазначив голова Футбольної асоціації Німеччини Вольфганг Нірсбах.

  Попередній матеріал
  Іво Бобул хоче взятись за зброю
  Наступний матеріал
  На Луганщині зафіксували рекордну кількість ворожих безпілотників

  На тлі корупційного скандалу президент ФІФА Блаттер іде у відставку

  Порошенко: Відставка Блаттера дає надію на скасування деяких корупційно мотивованих рішень ФІФА

  Розвиток корупційного скандалу у ФІФА

  Принц Вільям закликав реформувати ФІФА