nv.ua

Срібні призери: "Дніпру" не вдалося обіграти іспанську "Севілью"

Український футбольний клуб "Дніпро" програв іспанській команді "Севілья" у фіналі Ліги Європи з рахунком 2:3.

Відкрили його на самому початку гри українці. Перший гол матчу - вже на 7-й хвилині - забив Микола Калінич. А другим наприкінці першго тайму відзначився Ротань.

Наприкінці матчу одному із футболістів "Дніпра" стало зле. Лейте Матеус упав просто на полі. Футболіста одразу ушпиталили. Незадовго до цього інциденту він отримав удар по голові від одного із гравців "Севільї".

Нагадаємо, напередодні, 27 травня, український клуб "Дніпро" змагався із іспанською командою "Севілья" за футбольний єврокубок у фіналі Ліги Європи. Зазначимо, суперник дніпрян на час поєдинку був чинним володарем трофею.

Ізраїль потерпає від аномальної спеки
    Ситуація на Донецькому напрямку погіршилася – бойовики 22 рази за ніч обстріляли українські позиції

Фінал Ліги Європи: Сьогодні у Варшаві "Дніпро" змагатиметься з іспанською "Севільєю"

"Дніпро" вилетів до Варшави на матч із іспанською "Севільєю"

"Дніпро" - "Наполі": витівки вболівальників