baku2015.com

Сьогодні стартують перші в історії Європейські спортивні ігри

  Перші в історії Європейські спортивні ігри стартують 12 червня в Баку.

  У ході континентального аналогу Олімпійських ігор шість тисяч спортсменів змагатимуться у 20 видах спорту, 16 з яких належать до олімпійської програми. Інші дисципліни, зокрема, баскетбол 3-на-3, пляжний футбол та аеробіка включені для експерименту та вивчення реакції публіки.

  У Баку виступатимуть найсильніші європейські спортсмени. Українська делегація у столиці Азербайджану шоста за кількістю. У її складі – 243-и учасники, які змагатимуться у всіх окрім одного видах спорту. А вітчизняне профільне міністерство вже й майбутні нагороди порахувало - розраховує, що  атлети привезуть з Європейських ігор сорок медалей.

  Тим часом програма наступних зимових Олімпійських ігор, які відбудуться у південнокорейському Пхенчхані у 2018 році, поповнилася чотирма новими дисциплінами. Через три роки вперше будуть розіграні комплекти нагород у ковзанярському спорті з масовим стартом, у командних змаганнях з гірськолижного спорту, у керлінгу серед змішаних чоловічих-жіночих пар та у стрибках з трампліну на сноуборді.

  Попередній матеріал
  "Прокурор" Поклонська отримала від Путіна підвищення у званні
  Наступний матеріал
  Внаслідок обстрілів бойовиками Авдіївки було поранено двох мирних мешканців - сектор "Б"
  Теги:
  Loading...