УЄФА

"Шахтар" виходить до чвертьфіналу Ліги Європи

Єврокубкова весна для України продовжується

В четвер, 17 березня, донецький "Шахтар" зіграв матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти бельгійського "Андерлехту". Перша гра на "Арені-Львів", нагадаємо, закінчилась перемогою гірників з рахунком 3:1. Цього разу підопічні Мірчі Луческу більше уваги приділили захисту, втім, не забуваючи при цьому при нагоді контратакувати.

Як не намагались господарі поля, але знайти ключі до оборони "Шахтаря" так і не вдалось. Натомість на останніх хвилинах поєдинку Едуардо скористався пасом Дентіньо та приніс донеччанам перемогу. Таким чином, рахунок за сумою двох матчів - 4:1 на користь "Шахтаря", який виходить до чвертьфіналу другого за рангом клубного турніру вперше з 2009 року.

Завтра гірники дізнаються свого наступного суперника. Участь у турнірі продовжують "Атлетік", "Вільярреал", "Спарта", "Севілья", "Ліверпуль", дортмундська "Борусія" та "Брага".