УЄФА

"Шахтар" обіграв "Мальме" і здобув перші очки у Лізі чемпіонів

"Шахтар" нарешті спромігся забити у груповому етапі Ліги Чемпіонів.

Чотири тури знадобилося донецькій команді, щоб отримати свої перші очки і забити перший гол. Сьогодні "гірники", які приймали у Львові шведський "Мальме", забивали аж чотири рази. Натомість, ворота Антона Каніболоцького залишилися порожніми – 4:0.

Відкрив рахунок на 29-й хвилині Олександр Гладкий. На початку другого тайму, на 49-й хвилині Даріо Срна реалізував пенальті і подвоїв рахунок. Після цього "Шахтар" ще двічі доводив свою перевагу над суперником: на 55-й забив Едуардо і на 73-й хвилині Алекс Тейшейра.

Ця перемога дозволила підопічним Мірчі Луческу піднятися на третє місце у своїй групі А – вони випередили "Мальме", у якого теж 3 очка, за рахунок кращого результату в особистих зустрічах.

Нагадаємо, 21 жовтня донецька команда програла шведам 1:0 на виїзді.

Російський музикант спалив свій BMW для "підтримки імпортозаміщення" (відео)
    Влада Єгипту: поки немає доказів, що А321 упав внаслідок теракту