УЄФА

"Шахтар" обіграв "Андерлехт"

Футболісти донецького "Шахтаря" з рахунком 3:1 обіграли бельгійський "Андерлехт" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА

Донецький "Шахтар" провів домашній матч проти "Андерлехта" в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи, повідомляє видання ZN.UA. Підопічні Мірчі Луческу пропустили, але при цьому тричі засмутили воротаря бельгійців.

Перша половина зустрічі пройшла під диктовку господарів львівського стадіону, які постійно тиснули і створювали моменти завдяки швидкому пасу і підключенням Срни на правому фланзі. У підсумку українці організували два голи за п'ять хвилин у середині тайму: спочатку Тайсон точно пробив після пасу Коваленка з меж штрафного, а потім Кучер підключився до атаки і замкнув головою передачу з флангу від капітана Срни.

У другому таймі гості почали активніше діяти в атаці, а команда Луческу зайняла вичікувальну позицію. У підсумку бельгійці зуміли забити - навіс з флангу головою замкнув Ачімпонг. Проте це був останній успіх "Андерлехта". На 79-й хвилині остаточний рахунок встановив Едуардо - хорватський бразилець скористався навісом з кутового прапорця від Бернарда.

Порошенко: Росія створює точки нестабільності