УЄФА

"Шахтар" громить "Шальке" та крокує далі у Лізі Європи

"Гірники" тріумфують – 3:0

У четвер, 25 лютого, донецький  "Шахтар " зіграв матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи проти німецького "Шальке". Нагадаємо, у Львові суперники зіграли внічию 0:0.

Цього разу підопічні Мірчі Луческу, витримавши стартовий штурм суперника, в ході якого ворота донеччан врятувала стійка після удару Гайса, організували результативну контратаку, яку ефектним ударом п’ятою завершив Марлос.

У другому таймі гірники подвоїли перевагу після того, як простріл від Тайсон замкнув Факундо Феррейра. Зрештою, на 77-й хвилині крапку в матчі поставив 20-річний півзахисник "Шахтаря" Віктор Коваленко, який, таким чином, забив свій перший гол в єврокубках.

Донецька команда перемогла з рахунком 3:0 та вийшла до наступного раунду Ліги Європи. Жеребкування 1/8 фіналу турніру відбудеться в п’ятницю, 26 лютого.