koteljnik.livejournal.com

Путін заборонив російським клубам купувати іноземних спортсменів за бюджетні гроші

  Путін думає, що російські спортсмені не гірші і тому не варто "марнувати гроші" на іноземців.

  Президент Росії Володимир Путін вважає, що Росії не потрібно купувати іноземних спортсменів, бо на його думку, російські гравці не гірші, ніж іноземні, передає "Дзеркало тижня" з посиланням на газету Rzeczpospolita. Кремлівський чільник переконаний, що не варто "марнувати гроші" на посилення спортивних команд країни за рахунок майстрів з-за кордону. Про це він заявив під час сьогоднішньої зустрічі з діячами спорту.

  "Професійний спорт в Росії може ефективно фінансуватися за рахунок приватного сектору. Але кошти з бюджету і від державних компаній не повинні бути використані для купівлі іноземних спортсменів", – сказав Путін. Це означає, що російським футбольним клубам і іншим спортивним організаціям доведеться відмовитися від купівлі спортсменів з-за кордону, оскільки спорт в Росії здебільшого фінансується безпосередньо з бюджету держави і державних корпорацій, таких як "Газпром".

  "Дзеркало тижня" зазначає, сам Володимир Путін неодноразово звертався до спорту для створення свого іміджу "мачо". Нещодавно він зіграв у хокей з легендами російської національної ліги і навіть забив 8 шайб. А через кілька днів після цього російська збірна програла у фіналі Чемпіонату світу в Празі збірній Канади. В аеропорту хокеїстів не зустрів жоден уболівальник.

  Попередній матеріал
  Екс-канцлер Німеччини перебуває в реанімації
  Наступний матеріал
  Захід виявився не готовим до гібридної війни, яку сьогодні РФ веде проти України - експерт

  В Росії під час хокейного матчу вболівальники скандували українські гасла

  Федерацію хокею Росії покарають за неспортивну поведінку хокеїстів РФ після фіналу чемпіонату світу

  Російських хокеїстів на батьківщині не зустрів жоден вболівальник

  Російські хокеїсти після розгрому від Канади покинули церемонію нагородження переможців