gazeta.lviv.ua

Призовий фонд Вімблдону виріс і став максимальним серед турнірів "Великого шолома"

Призовий фонд Вімблдону виріс на 7% і став максимальним серед турнірів "Великого шолома".

Організатори турніру Вімблдону з тенісу прийняли рішення збільшити призовий фонд змагання на 7% порівняно з минулим роком, до 26750 тисяч фунтів стерлінгів ($ 40,9 млн), що є максимальною сумою серед усіх чотирьох турнірів "Великого шолома" , передає "Інтерфакс-Україна".

У повідомленні йдеться, що переможці турніру в чоловічому та жіночому одиночних розрядах в 2015 році отримають по 1880000 фунтів у порівнянні з 1,75 млн фунтів роком раніше. "Призові на Вімблдоні знову стали рекордними в професійному тенісі", - заявив голова правління Британської асоціації лаун-тенісу Філ Брук.

У повідомленні наводяться порівняння - призовий фонд Відкритого чемпіонату Австралії, що відбувся в січні-лютому, дорівнював $ 30 млн. Організатори Відкритого чемпіонату США, який пройде в серпні-вересні, готові виплатити спортсменам в цілому $ 40,8 млн.

Зазанчається, що турнір стартує 29 червня в британському місті Вімблдон, де він проводиться з 1877 року. Діючими чемпіонами є сербський тенісист Новак Джокович і чешка Петра Квітова.