Президентом УЄФА втретє обрали Платіні

  Мішель Платіні переобраний президентом УЄФА. Це вже втретє його лишили керувати європейським футболом. При чому вже вдруге альтернативи Платіні не було.

  Мішель Платіні очолив Союз європейських футбольних асоціацій 2008 року в Дюссельдорфі, здобувши перемогу над чинним на той момент керівником УЄФА - шведом Леннартом Йоханссоном.

  За вісім років правління Платіні європейський футбол зазнав декількох революційних змін - як на рівні проведення фінальних турнірів чемпіонату континенту, так і в рамках єврокубків. Про неабияку ефективність Мішеля красномовно свідчить і той факт, що він підняв клубні турніри на новий рівень фінансування - Ліга чемпіонів та Ліга Європи стали дуже привабливими з комерційної точки зору.

  Сукупність цих здобутків, а також велике бажання француза зробити УЄФА ще більш сильним та кращим і відповідає на питання, чому Платіні і досі залишається поза конкуренцією.

  Одну зі свої численних ідей, які мають втілитися у життя протягом цих чотирьох років Платіні озвучив на звітному Конгресі. Президент УЄФА запропонував створити у Європі спеціалізовану спортивну поліцію для боротьби з насильством на стадіонах.

  30 років тому у Брюсселі він став учасником фінального матчу Кубка чемпіонів, під час якого на трибунах стадіону "Ейзель" загинуло 39 вболівальників.

   Але радісних і яскравих подій у ігровій кар’єрі Мішеля звичайно ж було куди більше. Він тричі поспіль ставав кращим футболістом Європи. В складі збірної Франції виборов звання чемпіона Європи. На клубному ж рівні завоював Кубок чемпіонів, а також титули чемпіона Франції та Італії. За версією видання France Football, Платіні був визнаний найкращим французьким футболістом XX століття.

  Попередній матеріал
  Бойовики зосередили провокативні обстріли в Маріупольському напрямку – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Lufthansa назвала робочу версію причини падіння авіалайнера А-320 у Франції

  УЄФА з 1 січня заборонив кримським клубам виступати в чемпіонаті Росії

  Платіні: Польща і Україна організували фантастичний турнір

  Платіні проти електронних технологій у футболі

  УЄФА веде переговори з окупантами про футбольні клуби з Криму