nv.ua

Президент: "Дніпро" – команда з характером

Президент України Петро Порошенко заявив, що у фіналі Ліги Європи з футболу український клуб "Дніпро" довів, що він "команда з характером".

Про це Глава держави написав на своїй сторінці у Twitter.

"Сьогодні хлопці довели, що "Дніпро" – команда з характером. Вірю, з таким характером команда обов’язково стане чемпіоном", – наголосив Петро Порошенко.

twitter.com/poroshenko

Зазначимо, напередодні український футбольний клуб "Дніпро" програв іспанській команді "Севілья" у фіналі Ліги Європи з рахунком 2:3. Відкрили його на самому початку гри українці. Перший гол матчу - вже на 7-й хвилині - забив Микола Калінич. А другим наприкінці першго тайму відзначився Ротань.

Нагадаємо, український клуб "Дніпро" змагався із іспанською командою "Севілья" за футбольний єврокубок у фіналі Ліги Європи у Варшаві. Зауважимо, суперник дніпрян на час поєдинку був чинним володарем трофею.

Ситуація на Донецькому напрямку погіршилася – бойовики 22 рази за ніч обстріляли українські позиції
    Уночі на Маріупольському напрямку було відносно спокійно – сектор "М"